Kapsalon Romy

Cały świat Romy

od 9 lat
Holandia, Niemcy
2019
89’

dubbing PL

Seanse
29.11 18:00 Online Sala online 01
Kup bilet

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Festiwalu!
18:00 – otwarcie Festiwalu
18:20 – seans filmowy "Cały świat Romy"

Romy codziennie po szkole spędza czas u babci Stine. Niestety wizyty są trudne. Babcia jest wymagająca i całą uwagę poświęca swojemu salonowi fryzjerskiemu. Wszystko się zmienia, gdy dziewczynka dowiaduje się o jej postępującej chorobie.

Po seansie odbędzie się Q&A z twórcami: Mischą Kamp, reżyserką i  Vitą Heijmen, aktorką

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

Platynowe Koziołki

Mischa Kamp

Ukończyła scenopisarstwo i reżyserię na Holenderskiej Akademii Filmowej. Pracę zaczęła w latach 90. Napisała wiele scenariuszy i wyreżyserowała liczne udane projekty filmowe – zarówno krótko-, jak i pełnometrażowe, w tym seriale, filmy fabularne i dokumentalne oraz animacje. Jej pierwszy pełnometrażowy film fabularny dla dzieci „Konik Świętego Mikołaja” (2005) był wyświetlany podczas festiwalu w Berlinie.