Kapaemahu

Kapaemahu

od 14 lat
USA
2020
8’

hawajski, język oryginalny, napisy PL

Historia czterech świętych kamieni z plaży Waikiki, które kryją w sobie uzdrawiającą duchową moc. Opowieść o korzeniach i pamięci.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Hinaleimoana Wong-Kalu

Rdzenna Hawajka, z zawodu nauczycielka. Praktyczka kultury i filmowczyni, wykorzystuje media cyfrowe do ochrony i utrwalania rodzimych języków i tradycji.

Dean Hamer

Jest autorem książki roku wg „New York Timesa”, twórcą filmowym wyróżnionym nagrodami Emmy i GLAAD Media oraz emerytowanym badaczem amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia.

Joe Wilson

Twórca filmowy, zdobywca nagrody Emmy. Jego prace były pokazywane, nagradzane i oglądane przez miliony widzów na festiwalach na całym świecie, w tym w Berlinie, Toronto i Tribeca.