Het paard van Sinterklaas

Konik Świętego Mikołaja

od 7 lat
Belgia, Holandia
2005
90’

niderlandzki, język oryginalny, lektor PL

Seanse
04.12 18:00 Online Sala online 02
Kup bilet
06.12 10:00 Online Sala online 01
Kup bilet

Winky przeprowadza się z Chin do Holandii, aby być bliżej ojca. Trudno jej się jednak odnaleźć w nowym otoczeniu i szkole oraz dostosować do nowego życia. Zaprzyjaźnia się z kucykiem z pobliskiej szkoły jazdy konnej. Po tym, jak będzie musiała się z nim rozstać, Winky postanawia poprosić Świętego Mikołaja o własne zwierzę.

 

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

Ale Kino! Ale Mikołaj / Platynowe Koziołki

Mischa Kamp

Ukończyła scenopisarstwo i reżyserię na Holenderskiej Akademii Filmowej. Pracę zaczęła w latach 90. Napisała wiele scenariuszy i wyreżyserowała liczne udane projekty filmowe – zarówno krótko-, jak i pełnometrażowe, w tym seriale, filmy fabularne i dokumentalne oraz animacje. Jej pierwszy pełnometrażowy film fabularny dla dzieci „Konik Świętego Mikołaja” (2005) był wyświetlany podczas festiwalu w Berlinie.