Ein bisschen bleiben wir noch

Oskar & Lilli

od 13 lat
Austria
2020
97’

niemiecki, język oryginalny, napisy PL

Seanse
01.12 14:00 Online Sala online 05
Kup bilet
04.12 10:00 Online Sala online 03
Kup bilet

Oskar i Lilli wraz z matką pochodzą z Czeczenii, lecz od 6 lat mieszkają w Austrii, kiedy zostaje podjęta decyzja o ich deportacji. Próba samobójstwa matki doprowadza do wstrzymania wydalenia, ale także przymusowego rozstania rodziny. Słodko-gorzka opowieść o tym, na ile sposobów można postrzegać świat, aby przetrwać.

Po seansie odbędzie się Q&A z aktorką: Rosą Zant

Uwaga!

Sprzedaż biletów kończy się w momencie startu danego seansu. Przykład: po godzinie 17:00 nie ma możliwości zakupu biletu na seans, który wystartował o godzinie 17:00.

Seanse można zacząć oglądać przez cztery godziny po starcie danego bloku godzinowego. Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.

KONKURS

Arash T. Riahi

Arash T. Riahi jest reżyserem, producentem i scenarzystą. W swoim dorobku ma ponad 100 międzynarodowych nagród (m.in. za filmy krótkometrażowe, teledyski, filmy dokumentalne). Jego pierwszy film fabularny „For a Moment Freedom” był kandydatem do Oscara w 2010 roku.