Informacje dla grup

FESTIWAL

Festiwal odbędzie się między 1 a 7 października w Poznaniu i między 30 listopada a 4 grudnia na platformie www.alekino.com.

PROGRAM

Program Festiwalu zostanie ogłoszony 12 września 2022 roku.

Pełny program 40. MFFMW Ale Kino! znajdzie się w zakładce Program.

Tak, w programie znajdą się filmy z tłumaczeniem na Polski Język Migowy oraz z audiodekskrypcją. Informacje będą znajdowały się przy opisach poszczególnych tytułów.

Wszystkie filmy wyświetlane są w oryginalnej wersji językowej, z polskim lektorem, dubbingiem (filmy do lat 11) lub napisami (filmy od lat 12). Ponadto większość filmów opatrzona jest jakże napisami angielskimi.

ZAKUP BILETÓW KINOWYCH

Sprzedaż biletów rozpocznie się około 15 września 2022 roku. Bilety dla grup szkolnych i przedszkolnych można zarezerwować poprzez Formularz Rezerwacji: https://alekino.com/formularz-rezerwacji/ , po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy przelać należność za bilety na konto Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w mailu. Bilety można kupić także w kasie Festiwalu w Multikinie 51, kasie CK ZAMEK (na filmy w Kinie Pałacowym). Nie ma możliwości zakupu biletów dla grup online.

Opiekunowie_ki grup zorganizowanych otrzymują bilet w cenie 1 zł/szt. (bilet w tej cenie przysługuje na każdą rozpoczętą grupę piętnastu dzieci. Jeżeli opiekunów_ek jest więcej, kolejne bilety można kupić w cenie 7 zł).

Zarezerwowane bilety należy wykupić w terminie do 5 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia. W przypadku nie wykupienia zarezerwowanych biletów w w/w terminie — rezerwacja może zostać anulowana.

  • 7 zł — bilet grupowy (od 15 osób)
  • 1 zł – bilet dla opiekuna_nki grupy
  • 1 zł – bilet dla asystenta_tki osoby z niepełnosprawnością

Nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu.

Chęć otrzymania faktury należy zgłosić w sekcji “Komentarze” w Formularzu Rezerwacji podczas składania rezerwacji online. Przy zakupie biletów w kasie, osoba kupująca bilety otrzyma druk KP (kasa przyjęła), po zostawieniu danych do faktury oraz adresu e-mail, zostanie ona wysłana na skrzynkę pocztową.