Informacje dla grup

Festiwal

Festiwal odbędzie się między 26 listopada a 3 grudnia w formie stacjonarnej, w Poznaniu.

Program Festiwalu

Program Festiwalu zostanie ogłoszony około 31 października 2023 roku.

Pełny program 41. MFFMW Ale Kino! znajdzie się na stronie internetowej Festiwalu, w zakładce Program.

Tak, w programie znajdą się filmy z tłumaczeniem na Polski Język Migowy oraz z audiodeskrypcją. Informacje będą znajdowały się przy opisach poszczególnych tytułów.

Wszystkie filmy wyświetlane są w oryginalnej wersji językowej, z polskim lektorem, dubbingiem (filmy do lat 11) lub polskimi napisami (filmy od lat 12).

Rezerwacje biletów

Bilety dla grup będzie można kupić w kasach kin od 15 listopada. Istnieje możliwość rezerwacji biletów dla grup już od 31 października, gdy program Festiwalu zostanie opublikowany na stronie. Nauczycielki i nauczyciele otrzymujący newsletter Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu mają możliwość rezerwacji biletów od 23 października. Do newslettera można zapisać się, klikając tutaj.

Rezerwacji biletów można dokonać wyłącznie na bilety grupowe. Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej, zamieszczony przy każdym filmie.

Zarezerwowane bilety należy opłacić w terminie do 5 dni kalendarzowych od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji, dokonując przelewu na konto lub w kasach kin wskazanych w potwierdzeniu rezerwacji

W przypadku nie wykupienia zarezerwowanych biletów w tym terminie — rezerwacja może zostać anulowana. Nie ma możliwości zwrotu wcześniej zakupionych biletów.

  • 10 zł – bilet dla jednej osoby w grupie (grupa = min. 15 osób)

  • 1 zł – bilet dla nauczycielki, nauczyciela

  • 7 zł – osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny

Nie ma możliwości zwrotu już zakupionych biletów.

Podczas składania rezerwacji należy chęć otrzymania faktury zgłosić w formularzu.

Marta Maksimowicz, odpowiedzialna za organizację widowni, udziela informacji dotyczących programu, spotkań z twórcami i twórczyniami, rezerwacji miejsc oraz zakupu biletów.

Kontakt: rezerwacje@csdpoznan.pl