AKTUALNOŚCI

Dziękujemy!

Od końca Festiwalu mijają wkrótce dwa tygodnie, a my wciąż żyjemy pozytywnymi emocjami, którymi jesteśmy przepełnieni za sprawą inspirujących spotkań i wydarzeń. Zmotywowani do pracy nad kolejną edycję chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim, bez których Ale Kino! nie mogłoby się odbyć.

Wciąż ciepło myślimy o wszystkich osobach i organizacjach, które sprawiły, że było to tak niezapomniane wydarzenie.

Dziękujemy Miastu Poznań za niegasnące wsparcie dla naszego przedsięwzięcia! Dziękujemy także naszym patronom, do których należą: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoKreatywna EuropaPolski Instytut Sztuki Filmowej oraz Stowarzyszenie Filmowców Polskich!

Dziękujemy naszym Partnerom: MultikinoC.K. Zamek Kino Pałacowe, Estrada Poznańska Kino Muza, Volkswagen oraz Legimi.

Za objęcie nas patronatem medialnym dziękujemy Onetowi oraz radiu TOK FM.

Za kolejne lata owocnej współpracy dziękujemy także Fundacji Ludzie dla LudziStudiu Kropka, Ferment Kollektiv, Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, FINAMPK Poznań oraz Zespołowi Edukatorów Filmowych.

Dziękujemy całemu zespołowi Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu oraz wszystkim współpracownikom, którzy jak co roku wsparli nas w wielu obszarach pracy. Wielkie podziękowania i łańcuch serc płynie także w stronę naszych osób wolontariackich. Dziękujemy także gościom filmowym, przedstawicielom branży i krytyki filmowej, edukatorom filmowym i nauczycielom oraz tegorocznym jurorom.

W końcu - gorące podziękowania przesyłamy naszej Widowni. To właśnie dla Was tworzymy ten Festiwal i to na Waszą obecność i przychylność co roku liczymy. Mamy nadzieję, że Wasze oczekiwania nie zostały zawiedzione i zobaczymy się za rok. Bo my - zespół Ale Kino! - już zabieramy się do pracy, by za rok ponownie zaprosić Was do kin!