AKTUALNOŚCI

Informacje dla grup szkolnych i przedszkolnych

Jak co roku, tak i podczas 41. edycji, grupy szkolne i zorganizowane są bardzo ważną częścią naszej widowni. Dzisiaj publikujemy najważniejsze informacje dotyczące rezerwacji i zakupu biletów.

fot. M. Zakrzewski; zdjęcie przedstawia salę kinową wypełnioną dziećmi

Nauczycielko, nauczycielu - wiemy, że potrzebujesz czasu, aby zorganizować wycieczkę dla swojej grupy, klasy i dlatego możesz otrzymać od nas program seansów grupowych już teraz. Aby go otrzymać, zapisz się do naszego newslettera: KLIKNIJ

Rezerwacji biletów można dokonać wyłącznie na bilety grupowe. Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej, zamieszczony przy każdym filmie. W formularzu, jeśli jest taka potrzeba, należy zgłosić chęć otrzymania faktury.

Zarezerwowane bilety należy opłacić w terminie do 5 dni kalendarzowych od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji, dokonując przelewu na konto lub w kasach kin wskazanych w potwierdzeniu rezerwacji.

W przypadku niewykupienia zarezerwowanych biletów w tym terminie — rezerwacja może zostać anulowana. Nie ma możliwości zwrotu wcześniej zakupionych biletów.

Bilety dla grup będzie można kupić w kasach kin od 15 listopada.

Nauczycielki i nauczyciele otrzymujący newsletter Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu mają możliwość rezerwacji biletów od 20 października, dlatego warto się do niego zapisać, klikając tutaj.

Ceny obowiązujące podczas 41. edycji:

  • 10 zł – bilet dla jednej osoby w grupie (grupa = min. 15 osób)

  • 1 zł – bilet dla nauczycielki, nauczyciela

  • 7 zł – osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny

Dodatkowe informacje o Festiwalu i rezerwacjach można znaleźć w FAQ.

Osobą odpowiedzialną za za organizację widowni, która udziela informacji dotyczących programu, spotkań z twórcami i twórczyniami, rezerwacji miejsc oraz zakupu biletów, jest Marta Maksimowicz, z którą można kontaktować się pod adresem: rezerwacje@csdpoznan.pl