Ale Kino! na bis

Ale Kino! na bis

Festiwal Ale Kino! powraca na ekrany Waszego kina domowego! Rozgrzewajcie telewizory, laptopy i rzutniki: tej wiosny przynajmniej raz w miesiącu zaprosimy Was na seans festiwalowego filmu.

Program

Seanse filmu „Kapitan Bimse” w kwietniu odbędą się na platformie alekino.com:
17 kwietnia między 9:00 a 21:00
18 kwietnia między 9:00 a 21:00

7-letnia Anna nie może w nocy spać. Zastanawia się, czy lalka, którą zostawiła w domku na działce, czuje się samotna. Wtedy do dziewczynki z wizytą przylatuje mały żółty samolot o nazwie Zanzibar, a w nim załoga: Kapitan Bimse i drugi pilot Goggeletten. W towarzystwie misia Pana Johnsona Anna wyrusza na magiczną misję ratunkową, by sprowadzić Sophie do domu.
aaaa
aaa
aa

Seanse „Fantastycznej podróży Margot i Marguerite” w marcu odbyły się na platformie alekino.com:
13 marca między 10.00 a 14.00
14 marca między 14.00 a 18.00

Margot i Marguerite to rówieśniczki, które wiele łączy, mimo że żyją w dwóch różnych epokach. Kiedy jednak każda z nich wczołguje się do drewnianej skrzyni, nie przeczuwają, że zamienią się miejscami i trafią do czasów sobie nieznanych. A że wyglądają identycznie, rodzina i przyjaciele nie zauważą różnicy…

Ważne informacje

Rozpoczęty film można skończyć oglądać nawet po zakończeniu bloku filmowego pod warunkiem, że nie wyłączy się przeglądarki. Ponowne włączenie filmu nie będzie możliwe.

Filmy oglądać można tylko na terytorium Polski.