Zapowiedź

Seans promocyjny dla nauczycieli_ek

Podczas gdy trwają przygotowania do wyjątkowej, bo 40. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!, zapraszamy już Państwa – nauczycielki i nauczycieli – na tradycyjne spotkanie promocyjne.

Opowiemy Państwu o naszych planach, zaprezentujemy planowane wydarzenia i odpowiemy na pytania. Zaprosimy również do obejrzenia filmu „Mała mama” w reżyserii Céline Sciamma. Jest to historia ośmioletniej Nelly, którą poznajemy w momencie, gdy dziewczynka dowiaduje się o śmierci swojej babci. Nie tylko przeżywa własną żałobę, lecz także przygląda się silnym emocjom targającym całą rodziną. W postawie Nelly zaskakująca dojrzałość łączy się z dziecięcą wiarą w potęgę wyobraźni. To właśnie dzięki niej na drodze dziewczynki staje w pewnym momencie rówieśniczka, która wydaje się łudząco podobna do jej matki.

Zapraszamy na spotkanie w Multikinie 51 (ul. Królowej Jadwigi 51, Poznań) 31 maja o godz. 17.30.

Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na adres: rezerwacje@csdpoznan.pl.
W zgłoszeniu prosimy koniecznie zawrzeć:
- nazwę Państwa szkoły,
- nazwiska nauczycielek i nauczycieli (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc: nie więcej niż 4 osoby z jednej szkoły),
- numer telefonu osoby zgłaszającej.

Do wzięcia udziału w seansie uprawnia jedynie wiadomość zwrotna potwierdzająca rezerwację miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że tegoroczna edycja naszego festiwalu odbędzie się w dwóch odsłonach. Na pierwszą, kinową zapraszamy w dniach 1- 7 października, natomiast część online odbędzie się w dniach 30 listopada - 4 grudnia.
Do zobaczenia w kinie!