AKTUALNOŚCI

Wędrujące Ale Kino!: został jeszcze jeden przystanek

Festiwal Filmów Młodego Kina Wędrujące Ale Kino! podróżuje już od 12 maja. Przed nami ostatni przystanek i niebawem poznacie werdykt.

Agnieszka Michalczyk wita widzów w kinie na tle plakatu WAK na ekranie

Festiwal Filmów Młodego Kina Wędrujące Ale Kino! podróżuje już od 12 maja. Odwiedził: Cieplewo, Zbąszyń i Czarnków. Wszędzie na filmy czekały sale pełne młodych widzów, zawsze uśmiechnięte i łase na dobre kino twarze. Z oceną filmów różnie bywało, jurorzy prowadzili ożywione dyskusje, publiczność w zależności od wieku też dzieliła się rozmaitymi opiniami. Załoga Wędrującego Ale Kina! też ma swoje typy. W jednym zgadzaliśmy się wszyscy: dobrze znowu spotkać się w kinie!

Na widowni w tych trzech „wędrujących” z nami miasteczkach do tej pory zasiadło nieco ponad 2300 młodych miłośników filmów.

Werdykt Jury Dziecięcego już prawie gotowy, czekamy tylko na ten ostatni i będzie wszystko wiadomo. Podobnie z wynikiem Plebiscytu Publiczności: brakuje jedynie głosów publiczności Gołdapi. Zdobędziemy je niebawem, bo 30 maja - to wtedy o 8:30 zasiadamy w Kinie Kultura w Gołdapi. Póki co musicie cierpliwie poczekać!

Wyglądajcie werdyktów i informacji, jak możecie jeszcze obejrzeć filmy na FFMW Wędrujące Ale Kino!

Zapraszamy na:

www.wedrujace.alekino.com

www.facebook.com/wedrujacealekino

www.instagram.com/wedrujace_alekino